HALK GÜNÜ TOPLANTILARI BAŞLIYOR

Her ay düzenli olarak yapılacak Halk Günü Toplantıları ile vatandaşlarımız istek, şikayet ve önerilerini doğrudan Sayın Valimize aktarabileceklerdir.
İçişleri Bakanlığımızın talimatı uyarınca mahalle, ilçe ve köylerde yaşayan vatandaşlarımızın istek, şikayet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla, her ay düzenli olarak İl Merkezinde Sayın Valimiz, İlçe Merkezlerinde ise Kaymakamlarımızın başkanlığında Halk Günü Toplantıları yapılacaktır.
İl Merkezinde toplantıya katılmak isteyen vatandaşlarımız İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne müracaat ederek, toplantıya dair istek, şikayet ve önerilerini bildirecek, ayrıca toplantıya katılım sağlayarak bu beyanlarını sözlü olarak da dile getirebileceklerdir.  Amasya Merkez İlçede yapılacak toplantılara ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının Müdürleri de katılarak, müracaatların takibi ve sonuçlandırılması sağlanacaktır.
Bu kapsamda Amasya İl Merkezindeki söz konusu toplantıların ilki 6 Aralık 2016 Salı Günü saat 10.00’da Sayın Valimizin Başkanlığında yapılacak olup, toplantıya katılmak isteyen vatandaşlarımızın en geç 5 Aralık 2016 Pazartesi gününe kadar Valiliğimiz Halkla İlişkiler Müracaat Bürosuna (BİMER) başvurmaları gerekmektedir.