vlk_1197

MUH.HİZ.DES.EĞİTİM KOMUTANI KORGENERAL METİN GÜRAK VALİMİZ SAYIN İBRAHİM ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

Eğitim ve Doktrin (EDOK) Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Korgeneral Metin GÜRAK, 03.11.2016 Perşembe günü saat 16.00’da Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.
Ziyarette Eğitim ve Doktrin (EDOK) Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Korgeneral Metin GÜRAK, Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN ile bir süre sohbet etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, Eğitim ve Doktrin (EDOK) Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Korgeneral Metin GÜRAK’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretin anısına Eğitim ve Doktrin (EDOK) Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Korgeneral Metin GÜRAK, Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’e şilt takdim etti. Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN ise Eğitim ve Doktrin (EDOK) Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı Korgeneral Metin GÜRAK’a lale işlemeli el emeği bir tablo hediye etti.

Ziyarette ayrıca, Sahra Sıhhıye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı P. Alb. Sedat BULUT ve İl Jandarma Alay Komutanı J. Kd. Alb. Ünsal AĞAOĞLU’da hazır bulundu.