Ordu OSB’den 15 Temmuz Şehitleri Dayanışma Kampanyasına Destek

15 Temmuz 2016 tarihinde, Fetullahçı Terör Örgütü(FETÖ) tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminde şehit ve gazi olan vatandaşların aileleri ve yakınları için Başbakanlıkça başlatılan yardım kampanyasına, Ordu Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti 30 bin TL bağışta bulundu.
15 Temmuz’da şehit ve gazi olan vatandaşlarımızın aileleri ve yakınları için başlatılan yardım kampanyasına destek olmayı bir görev addettiklerini belirten Ordu Valisi ve Ordu OSB Müteşebbis Heyet Başkanı Vali İrfan Balkanlıoğlu, “15 Temmuz 2016’da Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından gerçekleştirilen alçak darbe girişimini milletimizin evlatları meydanlarda, sokaklarda canları pahasına eşsiz bir destan yazarak durdurmuş ve istikbalimize sahip çıkmıştır. Onlar bu vatan uğruna şehit ve gazi oldular. Devlet ve millet kenetlenmesinin gücünü̈ bir kez daha gösterdiler. Tek yürek olduğumuzda yenilmeyeceğimizi bir kez daha kanıtladılar. Tüm dünyaya mükemmel bir ders verdiler. Bize cesaretlerini, ruhlarını, bu güzel vatanı ve sevdiklerini emanet bıraktılar. Alçak darbe girişimini engelleyen kahraman şehitlerimize ve gazilerimize sahip çıkmayı bir görev biliyoruz” dedi.
Ordu OSB Müteşebbis Heyetine, kampanyaya gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür eden Vali Balkanlıoğlu, “15 Temmuz’da şehit ve gazi olan vatandaşlarımızın aileleri ve yakınları için Başbakanlığımızca başlatılan yardım kampanyasına 30 bin TL bağışta bulunarak, büyük bir duyarlılık gösteren Ordu OSB Müteşebbis Heyetimize gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.