img_2490

“OTSO’nun Yeni Binası Prestij Bir Hizmet Binası Olmuş”

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası(OTSO)’nı ziyaret etti.
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Vali İrfan Balkanlıoğlu, OTSO’nun yeni hizmet binasını gezerek, bina hakkında OTSO Başkanı Servet Şahin’den bilgi aldı.
Yeni OTSO hizmet binasının çok fonksiyonlu olarak planlanıp, yapıldığını belirten OTSO Başkanı Servet Şahin, “Gelişmiş inşaat teknoloji kullanılarak yapılan yeni hizmet binamız 3 kattan oluşmaktadır. Girişi katında geniş bir fuaye alanı yer almaktadır. Bu alan kültür ve sosyal amaçlı hizmetler için kullanılabilmektedir. Diğer katlarımızda çalışma ofisleri, yönetim odaları, meslek grupları için dizayn edilmiş odalar ve toplantı salonları bulunuyor. Geniş bir otoparkımız var. Bu haliyle uzun yıllar hizmet verecek modern bir binamız oldu” dedi.
OTSO’nun yeni binasının prestij bir hizmet binası olduğunu vurgulayan Vali İrfan Balkanlıoğlu, “Ordu’ya yakışır, güzel bir hizmet binası olmuş. Bu bina, bakıldığında ve gezildiğinde prestij bir hizmet binası olduğu görülüyor. İl dışından gelecek misafirlerin de en güzel şekilde ağırlanabileceği güzel bir hizmet binası olmuş. OTSO’nun uzun yıllar ihtiyacına cevap verebilecek bu binayı Ordu’ya ve OTSO’ya kazandırmanızdan dolayı sizleri tebrik ederim. Bu binanın Ordu’muza, OTSO’ya ve üyelerine hayırlı olmasını ve hayırlı hizmetlerde kullanılmasını diliyorum” diye konuştu.