whatsapp-image-2016-12-01-at-09-38-33

SAYIN VALİMİZ GENÇLERLE SPOR YAPTI

30.11.2016 Çarşamba günü saat 18.00’de İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda spor yapan gençlerle bir araya gelerek, beraber spor yaptı.
Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda taekwondo, eskrim, güreş, boks ve halter antrenmanı yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcuları ile görüşüp, antrenörlerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN her yaşta spor yapmanın önemine dikkat çekerek,  “Samsun, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ önderliğinde tam bir spor kenti olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bizler de Samsun’lu gençlerimizin sportif alanda başarılı olmaları ve hem şehrimizi, hem de ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeleri adına elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz. Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda yaptığım gözlemlerimde pırıl, pırıl gençlerimizin çeşitli branşlarda sporla iç içe olduklarını gördüm. Şahsım olarak bundan büyük mutluluk duydum. İnşallah Gençlik ve Spor Bakanımızın çabaları ile Samsun’da spor yapan birey sayısını en üst seviyeye çıkartacağız,” dedi.
Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, daha sonra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Erkan ÖZCAN ile masa tenisi oynadı. Ardından da değişik branşlarda spor yapan genç sporcularla beraber spor yaptı.
           Ziyarete ayrıca, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven ÖZYURT’ta katıldı.