ae5d111d-73fd-482a-a255-099611051d36

UZAKLAR YAKIN OLUYOR BAŞKAN YILMAZ MESUDİYEDEKİ YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

BAŞKAN YILMAZ MESUDİYEDEKİ YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Mesudiye ilçesinde sıcak asfalt çalışmaları devam eden Alan-Üçyol-Karabayır grup yolunda incelemelerde bulundu. Başkan Enver Yılmaz, “Büyükşehir Belediyesi olarak, uzakları yakın etmek için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor” dedi.
ALAN-ÜÇYOL-KARABAYIR GRUP YOLU BİTMEK ÜZERE
6 km’lik Alan-Üçyol-Karabayır grup yolunda incelemelerde bulunan Başkan Yılmaz, yolun son durumu hakkında bilgi aldı. Yol yapımında çalışan işçilerle de bir süre sohbet eden Başkan Enver Yılmaz yaptığı açıklamada, “Biz, uzak yakın demeden tüm ilçelerimizde yol yatırımlarımıza devam ediyoruz. Ordu’nun en uzak ilçelerinden olan Mesudiye’de Alan-Üçyol-Karabayır grup yolunda toprak işleri, reglaj, sanat yapıları, alt temel ve plentmiks temel imalatlarımız tamamlandı. 212 m uzunluğunda 1.637 m3 istinat duvarı yapıldı. 6 km’lik yolun 4 km’sinde sıcak asfalt çalışmaları bitti. Kalan 2 km’lik bölümdeki sıcak asfalt çalışmaları ise devam etmekte olup, en kısa zamanda tamamlayarak vatandaşlarımıza konforlu ulaşım imkânı sağlayacağız” diye konuştu.
İLÇENİN DİĞER YOLLARINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
İlçede devam eden diğer ulaşım yatırımlarına da değinen Başkan Enver Yılmaz, “Yardere-Arıkmusa-Karacaören bağlantı yolunda toprak işleri, üstyapı işleri, sanat yapıları imalatı ve reglaj çalışmaları tamamlanmış olup plentmiks temel serilmesi devam ediyor. 6 km’lik bölümüne sıcak asfalt dökülen yolda, 876 m uzunluğunda 5.214 m3 istinat duvarı yapıldı. Mahmudiye-Derebaşı Mahalle yolunun projesi hazırlandı. Dayılı-Göçbey bağlantı yolunda genişletme ve zayıf zemin kazısı devam ediyor” şeklinde konuştu.