Vali Balkanlıoğlu’ndan KUDOF’a Teşekkür

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ordu’nun turizm odaklı gelişmesi ve kalkınması amacıyla başlatılan tanıtım çalışmalarına yaptığı katkıdan dolayı Ordu Kuzeydoğu Fotoğrafçıları Derneği(KUDOF)’ne teşekkür etti.
Ordu Kuzeydoğu Fotoğrafçıları Derneği(KUDOF) Başkanı İlhan Türkmen ve bazı dernek üyelerini makamında kabul eden Vali İrfan Balkanlıoğlu, “Ordu Valiliği olarak başlatmış olduğumuz tanıtım faaliyetleri kapsamında KUDOF ile birlikte ‘Milyonlar Ordu’yu Paylaşıyor’ adıyla bir proje yürüttük. Bu projede KUDOF üyeleri, Ordu’nun değişik yörelerindeki turizm destinasyonlarını fotoğraflayarak, sosyal medyada paylaşımda bulundular. Yapmış oldukları bu çalışmalarla Ordu’nun tanıtımına ciddi manada katkı sundular. Ben de kendilerine bu çalışmalarından, katkılarından dolayı bir ‘Teşekkür Belgesi’ takdim etmeyi uygun gördüm. Bundan sonra yapacağımız tanıtım çalışmalarımızda, faaliyetlerimizde KUDOF’un katkısını, desteğini alacağız. Kendilerine teşekkür ediyorum” diyerek, KUDOF üyelerine ‘Teşekkür Belgesi’ verdi.
Ordu’nun tanıtımı için her zaman göreve hazır olduklarını dile getiren KUDOF Başkanı İlhan Türkmen, “Sayın Valimiz, Ordu’ya daha fazla yerli ve yabancı turist çekebilmek için bir tanıtım atağı başlattı. KUDOF olarak bizi de çorbada bir tuzumuz olsun düşüncesiyle ve Sayın Valimizin bu çabalarına destek olmak, katkıda bulunmak amacıyla ‘Milyonlar Ordu’yu Paylaşıyor’ projesini hazırlayıp, Sayın Valimize sunduk. Sağolsun kendileri projemizi hemen kabul ettiler. Bu projemiz kapsamında Ordu’nu hemen hemen her yerini fotoğrafladık. Sahada günlerce, haftalarca, aylarca arkadaşlarımızla birlikte en güzel kareyi yakalayabilmek, yansıtabilmek için çalıştık. Neticede, zaten çok güzel bir şehir olan ilimizin güzelliklerini fotoğraflara yansıtarak, takipçisi çok olan sosyal medyada yayınladık. Yakın bir tarihte açacağımız bir fotoğraf sergisi ile bu projemizi sonlandırmış olacağız. Bu konuda da sağolsun Sayın Valimiz bizlere yardımcı ve destek oldu. Bizler de hem Ordu’nun tanıtımı için yaptığı çaba ve gayretlerinden dolayı, hem de bizlere gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Sayın Valimize teşekkğr ediyoruz” diye konuştu.
KUDOF Başkanı İlhan Türkmen, ‘Milyonlar Ordu’yu Paylaşıyor’ projesi kapsamında hazırlanacak ve 52 fotoğraftan oluşacak fotoğraf sergisinin önümüzdeki günlerde açılacağını sözlerine ekledi.