VALİ HASAN İPEK’İN EŞİ GÜLTEN İPEK HANIMEFENDİ, HALK EĞİTİM VE AKŞAM SANAT OKULUNU ZİYARET ETTİ.

Sinop Valisi Hasan İpek’in eşi Gülten İpek Hanımefendi, Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Vali Hasan İpek’in eşi Gülten İpek Hanımefendi’yi Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü girişinde İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Ayşe Keskin ve Milli Eğitim  Şube Müdürü Hıfzullah Kocaman karşıladı.
Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Ayşe Keskin’den yapılan çalışmalar ve kurslar hakkında bilgiler alan Gülten İpek Hanımefendi, Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’nün verdiği kursları ( İstihdama yönelik mesleki ve teknik kursları, Sosyal-kültürel kursları, Yabancılara Türkçe eğitim kursları ve Unutulmaya yüz tutmuş yöresel el sanatları kursları) gezerek, kursiyerlerle ve usta öğreticilerle bir süre sohbet etti.
Kursları ziyaretinin ardından Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde bulunan ana sınıfını da ziyaret eden Gülten İpek Hanımefendi, çocuklarla yakinen ilgilenerek, karşılıklı sohbet etti.
Gülten İpek Hanımefendi, ziyaret sonunda Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Ayşe Keskin’e, Halk Eğitim çalışanlarına ve bütün kursiyerlere başarılar ve iyi çalışmalar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.