VALİ HASAN İPEK’İN EŞİ GÜLTEN İPEK HANIMEFENDİ UMUT EVİNDE KALAN ÇOCUKLARLA BİRARAYA GELDİ.

Sinop Valisi Hasan İpek’in Eşi Gülten İpek Hanımefendi, Sinop Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Engelsiz Yaşam, Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi bünyesinde hizmet veren Umut Evine ziyarette bulundu. Umut Evinde kalan çocuklarla bir araya geldi.
Vali İpek’in Eşi Gülten İpek Hanımefendi, 25.11.2016 tarihinde Sinop Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Engelsiz Yaşam, Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi bünyesinde hizmet veren Umut Evine ziyarette bulunarak, Umut Evinde kalan kız çocuklarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.
Gülten İpek Hanımefendi evde kalan çocuklarla yakinen ilgilenerek, okulda almış oldukları eğitimler, kurslardaki el becerileri ve sportif faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgiler aldı.
Umut Evinde kalan çocuklar yaptıkları el ve dokuma sanatları çalışmalarını Gülten İpek Hanımefendi’ye sundular. Gülten İpek Hanımefendinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti ve mutluluğu dile getirdiler. Gülten İpek Hanımefendi ziyaretin sonunda Umut Evinde kalan çocuklara çeşitli hediyeler verdi.
Vali İpek’in Eşi Gülten İpek Hanımefendi’ye, Umut Evini ziyaretinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Melih Keleş eşlik etti.