01

VALİ IŞIK GÜMÜŞHACIKÖY’DE ÇEŞİTLİ ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

Vali Salih Işık geçtiğimiz günlerde çıkan ev yangınında 2 çocuğu vefat eden Hüseyin Karakaya’ya başsağlığı dileyerek, 15 Temmuz Darbe Girişiminde Ankara’da şehit olan Ümit Çoban’ın Gümüşhacıköy’de yaşayan ailesini ziyaret etti.
Vali Işık’a ziyaretlerinde Gümüşhacıköy Kaymakamı Hüseyin Tekin, Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol ve İl Müftüsü İsmail İpek eşlik etti. Vali Işık ziyaretleri kapsamında ilk olarak geçtiğimiz günlerde çıkan yangında 2 çocuğunu kaybeden Hüseyin Karakaya’yı ziyaret ederek başsağlığı diledi. Aileye gereken maddi ve manevi desteğin sağlanacağını söyleyen Vali Salih Işık böyle acıların bir daha yaşanmamasını temenni etti.
Daha sonra gerçekleşen Demokrasi Şehidimizin ailesini ziyarette Aziz Şehidimizin ailesine bir kez daha taziyelerini ileten Vali Işık, demokrasimizin ve ülke bütünlüğümüzün korunması için kendini siper eden kahraman Şehidimize de Allah’tan rahmet dileyerek, Şehidimizin ailesinin devletimize emanet olduğunu ve daima ailenin yanında olunacağını vurguladı. Ziyaret tüm şehitlerimiz için yapılan dua ile sona erdi.