VALİMİZ SAYIN İBRAHİM ŞAHİN ÇARŞAMBA BAŞSAVCISI VE AĞIR CEZA HAKİMİ’Nİ ZİYARET ETTİ

        Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, 09.11.2016 Perşembe günü saat 17.30’da Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin BÜLBÜL ve Çarşamba Ağır Ceza Hakimi Sevda BÜLBÜL’ü makamında ziyaret etti.
        Çarşamba Ticaret Borsası M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU konferans salonunda Çarçamba ilçesinde görev yapan okul müdürleri ve öğretmenlerine ‘Yöneticilik ve Liderlik Konferansı’ vermek üzere Çarşamba’ya gelen Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin BÜLBÜL ve Çarşamba Ağır Ceza Hakimi Sevda BÜLBÜL’ü makamında ziyaret etti.
        Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin BÜLBÜL ve Çarşamba Ağır Ceza Hakimi Sevda BÜLBÜL, Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek bir süre sohbet etti.
        Ziyaret esnasında Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin BÜLBÜL, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan çalışmalar hakkında Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’e bilgi verdi.
Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin BÜLBÜL ve Çarşamba Ağır Ceza Hakimi Sevda BÜLBÜL’e teşekkür ederek görev ve çalışmalarında başarılar diledi.
        Ziyarette ayrıca, Çarşamba Kaymakamı Caner YILDIZ ve Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin DÜNDAR’da hazır bulundu.