vlk_1085

VALİMİZ SAYIN İBRAHİM ŞAHİN COMDATA ÇAĞRI MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, 01.11.2016 Salı günü saat 16.30’da Tekkeköy İlçesi Kirazlık Mahallesi’nde bulunan COMDATA Türkiye Çağrı Merkezi’ni ziyaret etti.
COMDATA Çağrı Merkezi’ni ziyaret eden Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’i, Tekkeköy Kaymakamı İbrahim KÜÇÜK, COMDATA İdari İşler Müdürü Vedat BEKMEZ ve COMDATA Müşteri Hizmetleri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Yasin USLU karşıladı.
Karşılamanın ardından 11 Eylül 2009 tarihinde kurulan, 1720 çalışanıyla 80’in üzerinde markaya hizmet sunan COMDATA Çağrı Merkezi’ni gezerek burada incelemelerde bulunan Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, çağrı merkezindeki çalışanlarla bir süre sohbet etti. Ziyaret ve incelemeler esnasında COMDATA Operasyon Genel Müdürü Yasin USLU çalışmalar ve çağrı merkezinin işleyişiyle ilgili olarak Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’e bilgi verdi.
Daha sonra COMDATA İdari İşler Müdürü Vedat BEKMEZ ve COMDATA Müşteri Hizmetleri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Yasin USLU tarafından Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN’e çalışmalar hakkında bir sunum gerçekleştirildi.