dsc_7680

VALİMİZ SAYIN İBRAHİM ŞAHİN OMÜ ÖĞRENCİLERİ İLE SABAH KAHVALTISINDA BULUŞTU

Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, 01.11.2016 Salı günü saat 08.00’de Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yemekhanesinde düzenlenen sabah kahvaltısanda Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencileri ile buluştu.
Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait BİLGİÇ üniversite öğrencileriyle birlikte kahvaltı yaptı.
Öğrenciler, kahvaltı servisinden dolayı kendilerine sunulan hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti. Büyük ilgi gören ve samimi bir havada gerçekleşen kahvaltıda öğrencilerle bir araya gelen Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, onların sorun ve isteklerini dinleyerek bir süre sohbet etti.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yemekhanesinde gerçekleşen kahvaltıya ayrıca, OMÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet KURAN, Prof. Dr. Vedat CEYHAN, OMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Menderes KABADAYI, Fakülte Dekanları, Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN, Kredi Yurtlar Kurumu Samsun Bölge İl Müdürü İsmail Hakkı KASAPOĞLU ve OMÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Ali Saral SARIALİOĞLU ve öğrenciler katıldı.